„Ztrácím čas…“


„… beru drogy na učení a teď si zapamatuju jen tenhle rozhovor….Listere, je sobota večer. V sobotu večer nikdo nepracuje. Ty ani ve dne ne. Pařba a flink chtěj celýho člověka. Kde je můj přezkušovací rozvrh? Je sobota večer. V sobotu večer nikdo nepracuje. Ty ani ve dne ne…“

Jo, už je to tak, takovej sráč jsem. A konkrétně které výrobky můžu doporučit? Aspoň pro podpoření placebo efektu? Tak asi základem bude nějaká potrava pro mozek, čili cholin či lecitin. Nějaké info zde, případně STFG. V každém případě beru Lipovitan (mraky všemožných vitamínů B) a to tak, že po obědě a po večeři po dvou kouscích. Ráno to doplňuju lecitinovou pilulkou, těch jsou mraky od různých výrobců, já mám MedPharmácký po 1200mg.

Další podstatnou složkou bude podpoření paměti a trocha aktivity do chcíplého organismu bude určitě guarana a ginkgo biloba, aneb jinan dvoulaločný. Strouhaná liána se mi nechce objednávat a ginkgo čaj se dá koupit za pár kaček, takže je to výbornej večerní povzbuzovák v kombinaci se zeleným čajem. Každopádně ráno k tomu gramu lecitinu polykám ještě piluli guarano/ginkgovou, opět od medpharmy.

No a aby byl mozek zásobenej čerstvým kyslíkem, je potřeba trochu naředit krev :-D. Takže nějaký sračičky s obsahem Piracetamu jsou ideální, např. Piracetam AL 1200mg, ten jsem nejprve bral třikrát denně, bohužel se začala projevovat vedlejší vlastnost, která by snad mohla být jasná z následujícího obrázku, tak jsem to radši zestručnil jen na dva kousky denně :-).

Mno a to je z tabletek asi tak vše, ještě jednou týdně 800mg céčko v kombinaci s Echinaceou a zinkem, ale to jen tak ze zvyku :-). Každopádně je určitě zapotřebí dostatek čerstvýho vzduchu a pestrá strava a dostatek čerstvé zeleniny. Ještě možná podstatná věc – ryby, nebo něco takovýho, obsahují DMAE (neplést s MDMA :-D), takže si pravidelně kupuju sušený chobotnice, sépie a podobný potvory – DMAE je docela drahý, takže tak.

A účinky? Kromě té výše zmíněné nadrženosti se opravdu projevily! A to tak, že jsem úspěšně nastudoval potřebné věci, vydržel do toho čučet a do hlavy se mi to dostalo. Mno a mimo jiné si připadám chytřejší a zajímavější :-D.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *