o5 OSUD Zlín-25.-26.04.2008


Po roce jsme se opět v bobřím složení zapojili do osudového procesu, ovšem ačkoliv jsme bobři čistě přírodní (rozuměj ekologičtí), stejně jsme skončili ranním předmětem ekologie.

Trapné a špatné to bylo. Nejen proto, že jsme po ránu nebyli v podnapilým stavu v pochybném pohostinském zařízení IV. cenové kategorie, ale že jsme dočkali svítání naprosto střízliví a ještě pořád v zápalu boje, ovšem pouze někde na začátku. A nejpotupnější bylo, že SampL vzal svůj novej kočár značky Péžot, takže jsme ani nefrčeli zpátky s lahváčkama v ruce busem a vlakem. Mno a podstatná, Zlínská, část Bobrů, totiž PHOny se nám hodil marod, takže to šlo do kopru úplně. Fuj do bobrů a jejich nerdímu přístupu k řešení simple questů!

Ale abych tu jenom nebrblal, musím se taky podělit s nějakými zážitky, fotečkami či videem z apartního příjezdu pana děkana.

Lidí tam bylo fest, to né, že né, jen by mě zajímalo, jak moc to prořídlo nad ránem. Hlavně u čistících otázek typu ekologie :-(.


DSC00060

A přitom začátek vypadal tak pohodově a slibně, až to jednoho dojímalo…


DSC00069

Na dětským – dopravním hřišti se blblo, bohužel bez dětí, takže ti úchylnější z nás jen zatlačili slzu v oku a museli pokračovat.


DSC00077

Potácení se nocí od ničeho k ničemu bylo méně zajímavé než loni, bohužel, že to říkám, ale jest to fakt :-(.


DSC00081

No a nad ránem to stálo už totálně za prd, všichni akorát leželi na podupaným poli poblíž prázdnějch lahví (a ano, bohužel střízliví).


DSC00091

Určitě nějaký další info a reporty jsou na oficiálních stránkách, nebo strýček google poradí. Já si dovolil dát ještě pár fotek na flickr, jak je u mě zvykem, takže enjoy ;-).


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *