Stavím sociální síť 2


Nedávno jsem tu hulákal o tom, že obesílám image-hostingové služby. Nuže, nadešel čas nějakého shrnutí odezvy, protože času už uplynulo docela dost. Odezva nějaká byla; jaká, popíšu dále.

Z minule uvedených a obepsaných adeptů se nakonec zpátky ozvali . V pořadí dle odezvy to byli imageshack.us, la.gg a imageby.us, těm ostatním jsem zřejmě nestál ani za odepsání, že to nejde.

Imageshack.us

Napsali mi, že v tom nevidí sebemenší problém a že dostatečným zadostiučiněním pro ně bude, když někam loupnu link o tom, že stránky jsou hostovány jejich službou, nebo budu obrázky watermarkovat. První člověk od nich mi poslal odkaz na různé jejich bannery a druhý potom odkaz na získání přístupového klíče na využití imageshack.us API.

la.gg

Odpověděli mi stručně, ale věcně a moc krásně: „it’s free, you can use it however you wish inside the law. :]“. Mno, ale jak teď tak koukám, tak se nějak nemůžu doklikat k žádnýmu popisu API :-(.

imageby.us

Chlapáci pořád mermomocí chtěli vidět moje stránky a nedokázali pochopit, že jsou zatím ve fázi plánování :-). Takže tady zřejmě taky nic, zkusím jim ještě napsat, pokud se někdy dostanu do nějaké akčnější fáze.

Toť tedy vše. Myslím, že mám vybráno. Nehledě na to, že imageshack.us nabízí balík PHP kódu pro jejich XML API, takže jej asi stáhnu a pořádně se do něj zamotám, těch pár informací, které mají na stránkách, vypadá poměrně jednoduše, mělo by to jít rychle ovládnout.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *