OSUD Zlín-27.-28.04.2007


To takhle jednou v práci padl návrh, že bychom se mohli zúčastnit OSUDu, tak jsme se teda vrhli vstříc neznámu a dobrodružství a že to stálo za to!!

142-01

Osud, alias Od Soumraku Do Úsvitu je hra. Bližší informace jsou samozřejmě k mání na webu této hry, stručné informace říkají, že se jedná o hru, při které se tými pohybují terénem po stanovištích, na kterých jsou šifry, jejichž vyřešením je odkryto další stanoviště a takhle až do konce (v ideálním případě). Tato hra se odehrává ve Zlíně a naše premiéra (naše, nebolí týmu "The Beavers") se odehrála při čtvrtém jejím ročníku.

Hra začala v kině před hotelem Moskva, kde ji uvedl David Vávra hned po skončení "Šumného Zlína".

tisk00

A co že jsme tam dělali? Samozřejmě luštili

DSC06363

potom taky fotili

DSC06366

koukali na zajimavé exponáty

DSC06373

kochali se krásama nočního města Zlína

DSC06390

prolízali kanálem, což bylo naprosto super

DSC06407

a v neposlední řadě především chlastali

DSC06426

pobuřovali místní nevhodnými akcemi

DSC06436

a po ránu se potýkali s takovou věcí, ehrm, no, posuďte sami 😉

Každopádně, abych to nějak jednoduše shrnul, bylo to naprosto super, hodně dlouho jsem nezažil takovou suprovou akci! Sice jsem potom celé sobotní odpoledne prospal, ale co už nadělám. Doufám, že letošní ročník nebyl poslední, jak organizátoři slibují a na rok pojedu zase (ovšem každopádně počítám s akcemi jako Tmou, Krtčí norou atd.). Šifry i s komentáři jsou na webu akce, další fotky mám samozřejmě na flickru no a musím taky odkázat na sampLa, který tam byl taky a taky byl nadšenej jako já (phony zatím nemá žádnou výlevnu myšlenek, pokud vím, tak na toho odkazovat nebudu).


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *