A tentokrát Ubuntu Hate


Nedávno jsem chválil Kubuntu, jak pěkně funguje, ale teď je myslím čas, abych moji výpověď změnil, respektive vylil ze sebe vztek, když tohle distro ze mě dělá pořád jen debila!

 

 

Ano, mám je na všech svých strojích (1 desktop a 2 notebooky) ve všemožných verzích a funguje k mé plné spokojenosti a radosti naprosto bez problémů. Ovšem, když už někoho ukecám, že mu na počítač nainstaluju tučňáka, tak vystřízlivění přijde poměrně rychle. Nabootuju live-cd, vše běží v pořádku – připojím se k webu, zvuk funguje… Provedu instalaci, nabootuju do nového prostředí, vše je funkční. Ovšem jakmile od počítače odejdu, nebo spíš jakmile dokončím veškeré aktualizace, všechno se podivným způsobem rozesere a já jsem za debila, protože to nedokážu opravit – veškerá nastavení jsou v pořádku, dotyční démoni běží, ale to co má fungovat prostě nefunguje bez zjevného důvodu, něco jako ve windows.

Prostě a jednoduše linux ano, doma a u sebe, ale už jej v životě nebudu nikomu nikde instalovat a doporučovat, nebo ať si to nainstalijí sami, Linux sux!


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *