Tomu říkám obrana (a štěstí) @ s1.travian.cz


Tentokrát jsem banán nedostal, protože jsem byl střízlivej a choval jsem se hodně vhodně – původně jsem chtěl provést akci "account delete", ale pak jsem se začal bránit. Pár týdnů se nic nedělo, potom mi začali likvidovat druhou vesnici. Před chvílí jsem přijel ze školy od zkoušky a koukám, že na mě jdou 3 útoky, nemám palisádu a loajalita je 30% :-(.

Kouknu do reportů, co je co a říkám si, že mu zruším aspoň toho senátora. Bohužel jsem akci blbě načasoval a poslal podporu o sekundu dřív, na jeho čistící útok. Říkám si no co, akce "delete account" platí pořád. O to větší bylo moje překvapení, když se rozsekal o mých pár druidů jak prvním útokem, kde přišel navíc ještě o hrdinu, tak i druhým, kde přišel o toho senátora. Moje radost je momentálně převeliká, i když se začínám pomalu bát, co mi za to provede.

Vypadalo to poměrně beznadějně, zvlášť když jsem si uvědomil, že jsem tu jak David proti Goliášovi s mýma pár vojáčkama proti parchantům, kteří mě před časem vyčistili všechny moje obrany a to i s palisádou na 20. Když jsem pak ještě poslal ve špatný čas a koukl se na soupis…nebylo to moc příjemné.

První útok

Druhý útok

Trápí mě jen jedna věc: že tam nestihl dojít můj hrdina, to by si docela dost zaexpil tímhletím masakrem, škoda, snad příště.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *