Smrdi.com konečně ve 100% provozu


Jak tak koukám, tak první příspěvek "spouštím betu" na smrdi.com jsem psal už před téměř třemi měsíci!!! Od té doby systém zahálel, jen jsem sem tam koukl, jestli se někdo zaregistroval… A neopravil jsem ani problemy se zbrazovani v IE, tomu je teď ale konec!

Dnes jsem díky deiwimu na fóru grafika.cz tento problém dořešil a i ten debilní IE už zobrazuje stránky korektně. Takže asi začnu pomalu s kampaní a nějakými úpravami, které mám už nějakou dobu namyšlené, snad to vyjde a web začne žít, zatím tam je sotva pár rezidentů (a samozřejmě smrdící komunisti).

Možná by ještě nebylo od věci zmínit, proč jsem dal dohromady web, na kterým si uživatelé můžou vzájemně nadávat a plivat jeden na druhýho… Je to jednoduchý, stal se ze mě pěknej parchant, kterej nemá v sobě už ani kapku slušnosti či úcty ke svým bližním a tak podobně… Kecám, jen jsem prolízal diskuzní fóra a různé blogísky a podobně a uvědomil si, že lidi především na všechno nadávají, vzájemně si nadávají… Tak proč jim nevyjít vstříc? Proto www.libisemi.cz nechám ještě chvíli zaparkované a uvidíme, jestli budu mít chuť, náladu a čas na tom začít dělat.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *