PackRat


Tak jsem získal novou závislost, aspoň na několik následujících hodin. Před časem jsem dostal delivery na iconbuffetu od uživatele PackRat, spolu s pozvánkou na stejnojmennou aplikaci pro FaceBook. Automaticky jsem odťukl pro pozdější použití a nějak se o ni nezajímal.

Až dneska jsem se flákal po facebooku a dělal pořádek, tak jsem zkusmo spustil tuhle gamesku a nebyl schopen od ní odejít – stylem "ještě jednou projedu sousedy, třeba z nich něco vypadá…" a pořád tak dokola :-).

O co jde? Uživatel má batoh, do kterého si ukládá ikonky, které patří do určitých celků (kovbojové, piráti, mazlíčci…). No a úkolem hráče je nasbírat tyto komplety. Jak se získávají nové karty? Dají se koupit, nebo ukrást přátelům, pokud hrají. Každá karta má určitou hodnotu v kreditech a podle toho taky stojí, stejně tak není možné krást o mnoho cennější kartu. Když je shromážděno více jak pět různých karet ze stejné sady, je možné si je šoupnout do trezoru a dostat za ně nějaký ty bodíky. Taky je možné v určitých chvílích (když jsou pohromadě dané suroviny) z různých karet poskládat nějakou speciální, dražší.

Zní to podivně, ale je to opravdu hodně velká navykovka, nehledě na to, že ikonky jsou mooc pěkný ;-).


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *