Canon PowerShot S5 IS


Konečně je to tu! Od Vánoc pořád odkládám pořízení nějakýho novýho foťáčku namísto mé dosavadní krabičky co udělá „cvak“ a od Vánoc uchcávám nad Canonem PowerShot S5 IS.Takže jsem se rozhodl, že si prostě musím nadělit dáreček za dokončení studia, navíc už se tento přístroj propadl cenově tak dolů, že jsem dostal strach, že už nebude k dostání.

Edit: Makro v automatickém režimu je nepoužitelné, automat nedokáže správně zaostřit, takže makro od 0cm se nekoná, s ručním ostřením jsem zatím nezkoušel.

Popisovat tu jeho vlastnosti… mi nepřipadá košer, protože se neřadím ani mezi amatéry, takže to přenechám některým z mnoha odbornějších stránek. Já bych rád jen vložil nějaký fotečky, který si nemůžu nechat pro sebe, navíc potřebuju zaplácnout místo nějakým blogpostem, protože je tu nějaká „okurková sezóna“ :-).

Snad jen bych mohl vysvětlit, proč zrovna tento? Proč ne něco lepšího v této kategorii? Protože je na tužkový AA články, to bylo jedno z hlavních kritérií výběru.

Tak a teď už slíbená várka Danečka a dalších chujovin…jó a PS: všechny jsou trochu doupraveny pičníkem, než se pořádně fotit naučím :-).

Rest between fields

Poppy games

IMG_0119

Brno

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *